» » Puchar Ministra Obrony Narodowej w badmintonie 2017

Puchar Ministra Obrony Narodowej w badmintonie 2017

wpis w: SWF | 0

Dnia 17.10.2017 został rozegrany turniej sportowy w badmintonie o  Puchar Ministra Obrony Narodowej. Zawody odbyły się na obiektach sportowych Akademii Sztuki Wojennej. Organizatorem był Zarząd Planowania Użycia Sił Zbrojnych i Szkolenia – P3/P7 oraz Akademia Sztuki Wojennej. W turnieju uczestniczyły reprezentacje Departamentów Urzędu MON, Sztabu Generalnego WP, Dowództwa Generalnego RSZ, Dowództwa Operacyjnego RSZ, Dowództwa Garnizonu Warszawa, Żandarmerii Wojskowej i Uczelni Wojskowych.  Wojskową Akademię Techniczną reprezentowali :

• dr inż. Zdzisław Idziaszek,
  • mgr Dariusz Kluczyk,
  • kpr. pchor. Mariusz Bińkowski,
  • kpr. pchor. Aleksandra Sztabkowska,
  • szer. pchor. Michał Kołdej.

Nasi reprezentanci nas nie zawiedli. Pierwsze miejsce w grze deblowej open zdobyli :

• st. szer. Krzysztof Piwowarski i szer. pchor. Michał Kołdej.

Drugie miejsce w kat. Open do lat 40

• st. szer. pchor. Krzysztof Piwowarski,

a trzecie miejsce par mikst open

• kpr. pchor. Mariusz Bińkowski  w parze z kpr. pchor. Aleksandrą Sztabkowską.

Pozostałe wyniki naszych zawodników:

• IV miejsce w grze pojedynczej open powyżej 40 lat mgr Dariusz Kluczyk
  • V-VIII miejsce w grze pojedynczej open powyżej 40 lat dr inż. Zdzisław Idziaszek.

Wszystkim naszym zawodnikom reprezentujących Wojskową Akademię Techniczną gratulujemy za wielkie zaangażowanie w każdym secie.