» » Termin kwaterowania w domach studenckich WAT

Termin kwaterowania w domach studenckich WAT

Informujemy, że kwaterowanie w domach studenckich WAT rozpocznie się od 28 września 2017 r. Zgodnie z „Regulaminem przydzielania miejsc w domach studenckich WAT na rok akademicki 2017/2018”, na zakwaterowanie się jest 7 dni kalendarzowych od dnia rozpoczęcia kwaterowania. Nie zakwaterowanie się w wyznaczonym terminie, skutkuje utratą miejsca w domu studenckim. Jeżeli ktoś nie będzie miał możliwości zakwaterowania w wyznaczonym terminie, a nie chce stracić swojego miejsca, musi poinformować kierownika domu studenckiego o późniejszym terminie zakwaterowania. Należy jednak pamiętać, że zgodnie z „Regulaminem domu studenckiego WAT”, w takim wypadku opłata za zakwaterowanie będzie obejmować cały miesiąc.