» » WAT na targach edukacyjnych w PKiN

WAT na targach edukacyjnych w PKiN

Zapraszamy już dziś i jutro do odwiedzenia stoiska Wojskowej Akademii Technicznej podczas XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018. Targi odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 23-24 lutego 2018 r. w godz. 9:00 – 16:00. Wstęp wolny.

„Warto odwiedzić nasze stoisko. Będą zarówno pracownicy Sekcji Rekrutacji jak i studenci WAT. Przedstawimy pełną ofertę edukacyjną naszej uczelni, wyjaśnimy zasady rekrutacji, odpowiemy na każde pytanie. Studentów mundurowych będzie można zapytać o szczegóły studiów wojskowych. Zapraszamy do stoiska nr 12!” – mówi dr inż. Zdzisław Chudy, kierownik Działu Organizacji Kształcenia WAT.

Zapraszamy również na prezentację dotyczącą Wojskowej Akademii Technicznej w piątek o godz. 12.35 do sali Mickiewicza. Targi edukacyjne to też szansa dla maturzystów na wzięcie udziału w warsztatach. Organizatorzy planują cykl spotkań na temat matury 2018, warsztaty przedmiotowe i debatę „Czy absolwenci techników powinni iść na studia?”.

Agata Reed
fot. Sławomir Szczepański