KONSULTACJE ŚRÓDSEMESTRALNE
31.01-13.02.2018

 

ŚRODA 31 stycznia 2018

13.30-15.00 S - mgr D. Łodej AT - por. mgr J. Kurek
15.30-17.00 E - mgr K. Kępniak AT - mgr T. Chmielewski
17.00-18.30 G - mgr W. Lachowski E - mgr M. Witek

 

CZWARTEK 1 lutego 2018

11.40-13.10 G - dr S. Wójcicki AT - mgr A. Gruba
13.30-15.00 S - mgr D. Łodej AT - mgr R. Olszewski
15.30-17.00 E - mgr J. Kowal S - mgr M. Witek
17.00-18.30 SW - dr A. Chodała  
18.30-19.30 PŁ - dr S. Przybylski *  

 

PIĄTEK 2 lutego 2018

11.40-13.10 S - mgr K. Czarkowska-Napierska AT - mgr W. Stangret
13.30-15.00 S - mgr K. Kępniak AT - por. mgr J. Kurek
15.30-17.00 E - mgr L. Kleszowski  
17.00-18.30 G - mgr W. Lachowski  

 

PONIEDZIAŁEK 5 lutego 2018

11.40-13.10 E - mgr M. Gulan AT - mgr A. Gruba
13.30-15.00 S - mgr M. Gąsiński AT - mgr L. Kleszowski
15.30-17.00 G - mgr J. Kryszczuk  
17.00-18.30 E - mgr S. Grzesiak  
19.30-20.30 PŁ - dr S. Przybylski *  

 

WTOREK 6 lutego 2018

11.40-13.10 S - mgr K. Czarkowska-Napierska AT - dr S. Wójcicki
13.30-15.00 SW - mgr M. Jadczak AT - mgr T. Chmielewski
15.30-17.00 E - mgr M. Szewc  
17.00-18.30 S - mgr G. Pszczoła  

 

ŚRODA 7 lutego 2018

11.40-13.10 SW - mgr D.Zapłata AT - mgr P.Fiedoruk
13.30-15.00 S - mgr M.Jadczak AT - mgr D.Dawidziuk
15.30-17.00 E - mgr S. Grzesiak  
17.00-18.30 G - mgr M. Szewc  

 

CZWARTEK 8 lutego 2018

11.40-13.10 S - mgr M. Gąsiński E - mgr A. Rybak
13.30-15.00 SW - mgr D. Zapłata AT - mgr J. Włodek
15.30-17.00 G - mgr D. Dawidziuk  
17.00-18.30 S - mgr G. Pszczoła  
18.30-19.30 PŁ - dr S. Przybylski *  

 

PIĄTEK 9 lutego 2018

11.40-13.10 S - mgr M. Gulan AT - mgr P. Fiedoruk
13.30-15.00 E - mgr A. Rybak AT - mgr J. Furmaniuk
15.30-17.00 G - P. Ryś  
17.00-18.30 E - mgr K. Landowski  

 

PONIEDZIAŁEK 12 lutego 2018

11.40-13.10 E - mgr J. Kryszczuk AT - mgr D. Sokalski
13.30-15.00 S - mgr Z. Czajko AT - mgr J. Włodek
15.30-17.00 G mgr K. Landowski  
17.00-18.30 S - mgr M. Bobiński  
19.30-20.30 PŁ - dr S. Przybylski *  

 

WTOREK 13 lutego 2018

11.40-13.10 S - mgr D. Sokalski AT - mgr R. Krauz
13.30-15.00 SW - mgr J. Furmaniuk AT - mgr R. Olszewski
15.30-17.00 E - mgr M. Bobiński  
17.00-18.30 S - dr A. Chodała  

 

Uwaga studenci: w ciągu jednego dnia można odrobić jedne zajęcia zajęcia dotyczą studentów z zaległościami za semestr zimowy

Legenda:

S - SIŁOWNIA
E - SALA AEROBOWA
SW - SPORTY WALKI
G - GIMNASTYKA
AT - ATLETYKA TERENOWA
PŁ- PŁYWANIE pływalnia ul. Banacha 2

* zaliczenie zaległości z pływania po wcześniejszym uzgodnieniu z dr. S. Przybylskim