Szkoły im. Sylwestra Kaliskiego
w Polsce

  1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (WCY), ul. Słowackiego 4, Bystrzyca Kłodzka
  2. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (WMT), ul. Pocztowa 6, Działdowo
  3. Zespół Szkół (WME), ul. Armii Polskiej 15A, Góra Śląska
  4. Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych (WEL), ul. Św. Józefa 26, Toruń
  5. Zespół Szkół Technicznych (WTC), ul. Milewskiego 3B, Turek

 

Sygnatariusze listów intencyjnych
o współpracy
z Wojskową Akademią Techniczną
oraz dwustronnych porozumień
o współpracy

 

  1. XXI LO im. Hugona Kołłątaja, ul. Grójecka 93, Warszawa
  2. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Czereśniowa 4E, Gorzów Wlkp.
  3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (WCY), ul. Żeromskiego 86, Białobrzegi
  4. II LO im. Polonii i Polaków na Świecie, al. Kardynała Wyszyńskiego 1, Augustów
  5. Augustowskie Centrum Edukacji, al. Kardynała Wyszyńskiego 3, Augustów
  6. I LO im. Grzegorza Piramowicza, ul. Śródmieścia 31, Augustów
  7. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 (WMT), ul. Wiśniowa 56, Warszawa
  8. LO im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. 11 Listopada 3, Staszów
  9. XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego (WMT), ul. Lindego 20, Warszawa
  10. Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego (WME), ul. Włościańska 35, Warszawa
  11. Zespół Szkół Zawodowych nr 1, ul. Górska 39, Nowy Dwór Mazowiecki
  12. Zespół Szkół Zawodowych, ul. Lipowa 10, Nasielsk
  13. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Gen. Władysława Sikorskiego, ul. Ogrodnicza 6, Pomiechówek
  14. Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Starzyńskiego 10, Nasielsk
  15. Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego, ul. Chemików 1, Nowy Dwór Mazowiecki
  16. Zespół Szkół w Nowym Dworze Mazowieckim — Modlin Twierdza, ul. Gen. Józefa Bema 312, Nowy Dwór Mazowiecki
  17. Zespół Szkół nr 2, ul. Długa 10, Nowy Dwór Mazowiecki
  18. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Noblistów Polskich, ul. Szczecińska 60, Słupsk
  19. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Inżynierów Polskich, ul. Królowej Jadwigi 3, Słupsk
  20. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Stanisława Staszica, ul. Partyzantów 24, Słupsk
  21. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Mickiewicza 32, Słupsk
  22. IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego, ul. Grottgera 13, Słupsk
  23. V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, ul. Krzywoustego 6, Słupsk
  24. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, ul. Szarych Szeregów 15, Słupsk
  25. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Marii Zaborowskiej 2, Słupsk
  26. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, ul. Szymanowskiego 5, Słupsk
  27. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Tadeusza Tańskiego, ul. Niedziałkowskiego 2, Słupsk
  28. Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych, ul. Gen. Zajączka 7, Warszawa
  29. Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka, ul. Kasprzaka 19/21, Warszawa
  30. Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego, ul. Konopczyńskiego 4, Warszawa
  31. Zespół Szół Nr 21, ul. Saska 78, Warszawa
  32. XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5, Lublin
  33. Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka, ul. Pocztowa 14a, Więcbork
  34. Zespół Szkół Centrum Edukacyjne, ul. Pocztowa 16b, Więcbork
  35. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, ul. Kwiatowa 3, Sypniewo
  36. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych , ul. Przemysława 15, Sępólno Krajeńskie
  37. Zespół Szkół Licealnych im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Młyńska 42, Sępólno Krajeńskie
  38. Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, ul. 3 Maja 15, Gostynin
  39. Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Zamkowa 21, Ostrzeszów
  40. Zespół Szkół Technicznych, ul. Teofila Kubraka 6, Kolno
  41. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach, ul. Kościuszki 23
  42. Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie im. 9 Pułku Strzelców Konnych, ul. Wojska Polskiego 84, Grajewo
  43. Zespół Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie, ul. Cmentarna 6. Adamów
  44. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Giżycku, ul. Kopernika 5, Giżycko
  45. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Grodzka 34, Nowy Sącz
  46. Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. T. Kościuszki z siedzibą w Rybniku, ul. Kościuszki 23, Rybnik
  47. Liceum Ogólnokształcące Komisji Edukacji Narodowej, ul. Św Stanisława Kostki 15, Przasnysz
  48. I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur, ul. Sikorskiego 15, Pisz
  49. Szkoły Korpusu Kadetów, ul. Sportowa 3, Suchedniów
  50. Zespól Szkól Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku, ul. Wojciechowska 38, Lublin
  51. Zespól Szkól Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie, ul. Długa 6, Lublin
  52. Zespół Szkół Nr 2 im. Mikołaja Reja, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 25, Kraśnik
  53. Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole, ul. Blizna 37, Koło woj. wielkopolskie
  54. Liceum Ogólnokształcące im. ONZ, ul T. Kościuszki 41/43, Biłgoraj
  55. Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego, ul. Sempołowska 1, Opatów
  56. Zesoół Szkół Elektronicznych im. mj Henryka Sucharskiego, ul. Dąbrowskiego 33, Gorzów Wielkopolski
  57. II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Przemysłowa 22, Gorzów Wielkopolski
  58. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego, ul. Stefana Okrzei 3, Błonie
  59. II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Jałowcowa 10, Tomaszów Mazowiecki
  60. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, ul. Św. Antoniego 29, Tomaszów Mazowiecki
  61. Liceum Ogólnokształcące im Bohaterów Porytowego Wzgórza, ul. Jana Pawła II 1, Janów Lubelski
  62. Zespół Szkół Energetycznych im. Tadeusza Kościuszki z siedzibą w Krakowie, ul. Loretańska 16, Kraków
  63. Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petäfi z siedzibą w Ostródzie, ul. Sportowa 1
  64. Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana Bażyńskiego z siedzibą w Ostródzie, ul. Drewęcka
  65. III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z siedzibą w Olsztynie, ul. Sybiraków 3, Olsztyn
  66. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim, ul. gen Sosnowskiego 43, Mińsk Mazowiecki
  67. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego z siedibą w Iławie, ul. Sienkiewicza 1, Iława
  68. Zespół Szkół Samochodowych im. Obrońców Westerplatte z siedzibą w Rzeszowie, ul. Warszawska 26a, Rzeszów
  69. Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, ul. Wojska Polskiego 12, Kętrzyn
  70. Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie, os. Piastowskie, Nowa Ruda
  71. Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi z siedzibą w Grójcu, ul. Poświętne 17, Grójec
  72. Zespół Szkół w Gogolinie, ul. Szkolna 27, Gogolin
  73. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 z siedzibą w Warszawie, ul. Ks. Janusza 45/47, Warszawa
  74. Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach, ul. Mickiewicza 13/15, Poddębice
  75. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie, ul. 15 Sierpnia 4, Sochaczew
  76. Zespół Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie, ul. Chopina 99a, Sochaczew
  77. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych nr 2, ul. Kilińskiego 8C, Grodzisk Mazowiecki
  78. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Kresowiaków, ul. Limanowskiego 10, Bartoszyce
  79. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 RCKUiP im. Tadeusza Kościuszki, ul. Blich 10, Łowicz
  80. Zespół Szkół im. Władysława Reymonta, ul. Mirkowska 39, Konstancin-Jeziorna
  81. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Amosa Komeńskiego, ul. Poniatowskiego 2, Leszno
  82. Zespół Szkół Technicznych im. 55 Poznańskiego Pułku Piechoty, ul. Gabriela Narutowicza 74a, Leszno
  83. Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych, ul. Jana Kilińskiego 4, Leszcze
  84. Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego, ul Króla Jana Sobieskiego 61, Puszcza Mariańska
  85. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza, ul. Dudycza 4, Nietążkowo
  86. Zespół Szkół nr 59 im. Roberta Schumana, ul. Jana III Sobieskiego 68, Warszawa
  87. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej, ul. Browarowa 14, Żnin

 

Miasta, powiaty i gminy współpracujące
z Wojskową Akademią Techniczną

 

  1. Miasto Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Zakroczymska 30, Nowy Dwór Mazowiecki
  2. Powiat Nowodworski, ul. Mazowiecka 10, Nowy Dwór Mazowiecki
  3. Gmina Miejska Słupsk, pl. Zwycięstwa 3, Słupsk
  4. Powiat Gostynin, ul. Dmowskiego 13, Gostynin
  5. Powiat Sępoliński, ul. T. Kościuszki 11, Sępólno Krajeńskie
  6. Powiat Grajewo, ul. Strażacka 6B, Grajewo
  7. Starostwo Powiatowe w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, Piaseczno