» » Nagrodzeni za prezentację oferty edukacyjnej

Nagrodzeni za prezentację oferty edukacyjnej

W dniach 27.02 – 1.03 po raz trzeci przedstawiciele Wojskowej Akademii Technicznej w składzie: Joanna Szkiruć z Sekcji ds. Rekrutacji, Grzegorz Nikiciuk – kierownik dziekanatu WML oraz podchorążowie, uczestniczyli w XV Prezentacjach Edukacyjno – Doradczych „Uczelnie w powiecie”. Targi zostały zorganizowane z inicjatywy dwutygodnika „Wieści Podlaskie”, pod patronatem władz lokalnych.

Oferta edukacyjna WAT została zaprezentowana w trzech miejscowościach na Podlasiu, tj. w Sokółce, Bielsku Podlaskim i Hajnówce.

Stoiska Wojskowej Akademii Technicznej cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających targi, maturzystów, co miejmy nadzieję przełoży się na znaczną liczbę kandydatów na studia, z tej części Polski. Pracownicy i podchorążowie udzielali informacji o zasadach rekrutacji na studia wojskowe i cywilne oraz o życiu studenckim w „mundurze”.

Wojskowa Akademia Techniczna została wyróżniona przez starostę sokólskiego za „najciekawszą prezentację oferty edukacyjnej”, a burmistrz Hajnówki przyznał nagrodę za „najbogatszą prezentację oferty edukacyjnej”.

Joanna Szkiruć
foto: Organizator Targów