» » Turniej judo

Turniej judo

wpis w: SWF | 0

Zwyczajem stało się, iż studenci uczelni warszawskich uprawiający judo spotykają się na początku stycznia w Wojskowej Akademii Technicznej na Akademickim Drużynowym Turnieju Judo. 13 styczna 2018 na macie ułożonej na hali gier rywalizowali studenci Akademii Wychowania Fizycznego,  Politechniki Warszawskiej, Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia, Reprezentacji Szkolnictwa Wojskowego oraz Wojskowej Akademii Technicznej. Rywalizacja odbywała się w zespołach 5 osobowych, w kategoriach wagowych: 66 kg, 73 kg, 81 kg, 90 kg, + 90 kg. Każda drużyna stoczyła cztery mecze. Pojedynki były bardzo zacięte i emocjonujące. Wielokrotnie o wyniku meczu (3:2) decydowała walka najcięższych zawodników (+90 kg). W tym roku najlepszym zespołem okazał się team Politechniki Warszawskiej, który pokonał wszystkie inne drużyny.

1. Politechnika Warszawska
  2. Reprezentacja Szkolnictwa Wojskowego