» » Podsumowanie udziału WAT w 21. Pikniku Naukowym

Podsumowanie udziału WAT w 21. Pikniku Naukowym

10 października odbyło się spotkanie podsumowujące uczestnictwo studentów oraz naukowców z WAT w jednej z największych imprez naukowych w Europie, jaką jest Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

Z młodymi naukowcami oraz studentami z kół naukowych, którzy popularyzowali osiągnięcia naszej Akademii podczas tegorocznego 21. Pikniku Naukowego spotkał się prorektor ds. naukowych prof. dr hab. inż. Krzysztof Czupryński oraz prorektor ds. studenckich dr hab. inż. Marzena Tykarska. Dziękując wszystkim za zaangażowanie, prof. K. Czupryński wyraził nadzieję, że tradycja uczestnictwa Wojskowej Akademii Technicznej w piknikach naukowych będzie podtrzymywana. Wszyscy zaangażowani w tegoroczny Piknik otrzymali dyplomy.

W 21. Pikniku Naukowym udział wzięło 7 kół naukowych z WAT:

• Koło Naukowe Fizyków, opiekun naukowy: kpt. dr inż. Małgorzata Kopytko
  • Koło Naukowe Inżynierii Materiałowej, opiekun naukowy: mgr inż. Magdalena Łazińska
  • Koło Naukowe Budowy Maszyn, Automatyzacji i Robotyki, opiekun naukowy: płk dr inż. Adam Bartnicki
  • Koło Naukowe Zmęczenia Konstrukcji i Komputerowego Wspomagania Projektowania, opiekun naukowy: dr inż. Krzysztof Grzelak
  • Koło Naukowe Optoelektroników, opiekun naukowy: prof. dr hab. inż. Andrzej Zając
  • Koło Naukowe Chemików, opiekun naukowy: mgr Agata Oszczak
  • Koło Zainteresowań Cybernetycznych, opiekun naukowy: ppłk dr inż. Mariusz Chmielewski.

Joanna Kumor
fot. Sebastian Jurek