» » Mistrzostwo Polski w trójboju siłowym

Mistrzostwo Polski w trójboju siłowym

wpis w: Aktualności | 0

Sukces WAT podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym, które odbyły się 6 – 8 października 2017 r. w Sosnowcu. Reprezentacja KU AZS WAT w składzie: ppor. Mateusz Czechyra, sierż. pchor. Daniel Ilczyszyn, Piotr Sadowski, Marcin Bogacki oraz Krzysztof Stangret zajęła I miejsce drużynowo w kategorii seniorów oraz III miejsce wśród najlepszych juniorów do lat 23.

Na ten sukces złożyły się wspaniałe występy naszych zawodników w poszczególnych kategoriach wagowych. Ppor. Mateusz Czechyra wywalczył złoty medal w kat. 93 kg seniorów, Piotr Sadowski zdobył złoty medal wśród seniorów w kat 120 kg poprawiając własny rekord Polski w trójboju wynikiem 890 kg. Sierż. pchor. Daniel Ilczyszyn został mistrzem Polski juniorów w kat. 74 kg oraz wywalczył srebrny medal wśród seniorów, Marcin Bogacki w kat 105 kg zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów, natomiast wśród seniorów uplasował się na III miejscu, Krzysztof Stangret w 120 kg zajął dobrą IV lokatę wśród najlepszych juniorów.

Najlepszym zawodnikiem mistrzostw Polski został wśród seniorów nasz reprezentant Piotr Sadowski, natomiast wśród juniorów do lat 23 sierż. pchor. Daniel Ilczyszyn, III miejsce w tej klasyfikacji zajął Marcin Bogacki.