» » Spotkanie wielkanocne

Spotkanie wielkanocne

Życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych złożył rodzinie akademickiej Wojskowej Akademii Technicznej rektor-komendant płk dr hab. inż. Tadeusz Szczurek.

„W tym szczególnym dniu chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za to co dotychczas Państwo robicie dla Wojskowej Akademii Technicznej i złożyć najserdeczniejsze życzenia, żeby te święta minęły w spokoju, radości, żeby były pogodne dla Państwa i dla Państwa rodzin. Życzę tego również dla naszej Akademii. Wszystkiego najlepszego” – mówił rektor-komendant.

Pokarmy na stół wielkanocny poświęcił biskup polowy Wojska Polskiego Jego Ekscelencja gen. bryg. Józef Guzdek. W spotkaniu okolicznościowym w Klubie WAT 11 kwietnia 2017 r. wzięli udział przedstawiciele władz uczelni, wykładowcy, pracownicy i studenci. Spotkaniu towarzyszył chór Wojskowej Akademii Technicznej.

Agata Reed
fot. Grzegorz Rosiński